اشتراک گذاری

۱۲۵ هزار جوان ایرانی از بانک ملی وام ازدواج گرفتند

بدون دیدگاه

 17 بهمن , 1402

پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج در تمامی شعب بانک ملی ایران در راستای ترویج سنت حسنه ازدواج و کمک به جوانان از مهم ترین سیاست‌های اعتباری بانک ملی ایران به شمار می آید، براین اساس از ابتدای فروردین ماه تا پایان دی ماه 1402 ، تعداد 125 هزار و 355 جوان ایرانی زندگی مشترک خود را با وام ازدواج بانک ملی ایران آغاز کرده اند.

این بانک در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی خود و همسویی با برنامه های دولت مبنی بر تسهیل ازدواج جوانان، طی ۱۰ ماه گذشته با پرداخت  وام قرض الحسنه ازدواج، زوج های بسیاری را به خانه بخت فرستاده است.

بر این اساس، طی ۱۰ ماه اخیر بانک ملی ایران مبلغی به ارزش بالغ بر ۲۵۶ هزار و ۷۸۰ میلیارد ریال وام ازدواج پرداخت کرده است که با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی، به طور متوسط ۴۱۷ نفر روزانه از این تسهیلات بهره مند شده اند.

بانک ملی ایران در همین مدت تعداد ۱۴۱ هزار و ۱۷۶ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری در مجموع به مبلغ ۸۸ هزار و ۳۰۷۲ میلیارد ریال به متقاضیان و خانواده های واجد شرایط پرداخت کرده است.

لازم به ذکر است، با پرداخت‌های انجام شده، اکنون ۲۷ هزار متقاضی در صف دریافت این وام قرار دارند. این در حالی است که بانک ملی ایران طی یک ماه اخیر و فقط در دی ماه تعداد ۱۰ هزار و ۵۰۸ فقره وام ازدواج پرداخت کرده است که این اقدام نشان از گام بلند بانک ملی ایران در مسیر ایفای مسئولیت های اجتماعی است .

گفتنی است ترویج سنت حسنه ازدواج و کمک به جوانان از مهم ترین سیاست‌های اعتباری بانک ملی ایران محسوب می شود که این بانک طی همین مدت پرداخت یک سوم از کل وام قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان را در شبکه بانکی برعهده داشته است

 

دیدگاه ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا