اشتراک گذاری

دریافت وام ازدواج از بانک با شناسنامه جعلی!

بدون دیدگاه

 1 آذر , 1402

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری فردی که شناسنامه افراد را جعل می‌کرد و با آن‌ها تسهیلات ازدواج دریافت می‌کرد، خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری کلاهبردار و عامل جعل با شناسنامه های مردم خبر داد.

 سرهنگ شاپور بهنام پور افزود: با توجه به گزارش‌های رسیده از ثبت احوال استان مبنی بر تخلفات شناسنامه‌ای و مراجعه اشخاصی مبنی بر اینکه یک مرد یک زن با فریب فرزندان آنها به بهانه جمع آوری رأی برای نمایندگان مجلس، برگ ثبت ازدواج شناسنامه آنها را بر می‌داشتند و در قبال آن مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به حساب شأن واریز می‌کردند، شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت.

بهنام پور تصریح کرد: مأموران پس از شناسایی افراد جاعل، با اجرای طرح ملاقات حضوری متهم زن را به محل قرار کشانده و دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی خاطرنشان کرد: حین دستگیری از این زن ۱۲ جلد شناسنامه بدون برگ ثبت ازدواج کشف و ۱۲ شاکی نیز شناسایی شد.

بهنام پور با بیان اینکه تلاش پلیس برای دستگیری متهم دیگر ادامه دارد، تصریح کرد: این افراد با شناسنامه جعلی و برگ ثبت ازدواج واقعی افراد فریب خورده از بانک‌ها تسهیلات ازدواج دریافت می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه جاعل پس از تشکیل پرونده به همراه شاکی‌ها برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد، بیان کرد: شهروندان گرامی از در اختیار گذاشتن اسناد و مدارک هویتی خود به افراد غیر خودداری کنند.

ثبت نام وام ازدواج

ارتباط با تنها مرکز پشتیبانی وام ازدواج و فرزند اوری :
02191090049
از ساعت 8 صبح تا 8 شب پاسخ گوی تمامی سوالات شما هستیم

اینستاگرام کندو

دیدگاه ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا