اشتراک گذاری

خراسان رضوی رتبه اول اعطای وام ازدواج در سال ۱۴۰۲

بدون دیدگاه

 5 فروردین , 1403

حجت‌الاسلام والمسلمین حجت گنابادی نژاد روز شنبه و در کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان خراسان رضوی برای ارائه تسهیلات ازدواج افزود: برای سال جاری باید طبق برنامه زمان بندی و به شکل متوازن در راستای پاسخگویی به متقاضیان وام ازدواج و فرزندآوری عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: گره گشایی از زندگی مردم در همه ادیان و فرهنگ‌ها ارزشمند است و ما که مفتخر به همجواری با بارگاه منور رضوی هستیم باید افتخار کنیم در الگوهای مدیریتی، ارزش‌های رضوی را نشر دهیم.

معاون استاندار به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی و ابلاغ سیاست‌های کلی خانواده از سوی ایشان اشاره کرد و گفت: بر این اساس با توجه به اهمیت فرمایشات مقام معظم رهبری، دستورات مهمی از سوی رئیس جمهور برای سهولت دریافت وام ازدواج صادر و مورد تاکید قرار گرفت.

بازرس کل خراسان رضوی نیز در این مراسم اظهار کرد: در شاخص‌های مختلف رشد و توسعه در سال ۱۴۰۲ نسبت به بسیاری از استان‌ها جلو هستیم. سال گذشته را همراه تر از سال‌های قبل دیدیم.

حجت الاسلام والمسلمین موسی فتوحی در ادامه با بیان اینکه همگرایی بین مسوولان تصمیم گیر در استان طی سال ۱۴۰۲ قابل توجه بود، افزود: این تعامل و هم‌افزایی ماندگار شد و باید گفت؛ یکی از شاخص‌های شیوه حکومت صادقانه توجه به اقتصاد مستمندان بوده که نیاز می‌باشد با همت مدیران مختلف به این بخش توجه شود. خوشبختانه در دولت اتفاقات خوبی در این حوزه‌ها صورت گرفته است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: پرداخت وام ازدواج یک تکلیف است و خوشبختانه این کمک در استان انجام شده و صف انتظار متقاضیان به حداقل رسیده است که باید آن هم به صفر برسد.

حجت الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر با تاکید بر اینکه نهایتا یک ضامن قابل قبول است و حتی یارانه هم ضمانت می‌تواند باشد، افزود: برخی از بانک‌ها گاهی دو ضامن کسر از حقوق می‌خواهند که قطعا خلاف قانون است و باید دستگاه‌های نظارتی به این مسئله ورود کنند.

وی تاکید کرد: مردم باید شیرینی روان بودن اخذ تسهیلات وام ازدواج را حس کنند. این چیزی است که قانون گذار می‌خواهد.
در پایان این مراسم با حضور نماینده عالی دولت در خراسان رضوی از بانک‌های عامل برتر در حوزه ارائه تسهیلات ازدواج تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

ثبت نام وام ازدواج 1403

ارتباط با تنها مرکز پشتیبانی وام ازدواج و فرزند اوری :
02191090049
از ساعت 8 صبح تا 8 شب پاسخ گوی تمامی سوالات شما هستیم

اینستاگرام کندو

دیدگاه ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا