اشتراک گذاری

استان کهگیلویه و بویراحمد جزء استان‌های آخر در زمینه وام ازدواج است

بدون دیدگاه

 23 اسفند , 1402

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان جزء استان های آخر در زمینه وام ازدواج است.

در این استان تا پایان بهمن ماه امسال هشت هزار و ۳۴۱ وام ازدواج پرداخت شده که با توجه به این آمار میانگین پرداختی استان کهگیلویه و بویراحمد ۷۲ درصد است.

وی اظهارکرد: تعداد وام های پرداختی نسبت به میانگین کشوری که ۸۱ درصد بوده پایین تر است و متاسفانه استان کهگیلویه و بویراحمد جزء استان های آخر در زمینه وام ازدواج است.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با توجه به پیگیری هایی که از سوی معاونت امور جوانان استان انجام و جلساتی که با روسای بانک ها برگزار شد طی دو ماهه اخیر نسبت به ماه های قبل روند پرداخت وام ها بهتر شده است.

عبدالحسینی تصریح کرد: سه هزار و ۲۱۳ نفر هم در صف انتظار هستند و تعداد کل متقاضیان وام ازدواج استان کهگیلویه و بویراحمد، ۱۱ هزار و ۵۵۴ نفر بوده است.

وی بیان کرد: استانی که در زمینه وام ازدواج بیشترین پرداخت ها را داشته استان تهران با میانگین ۹۱ درصد و کمترین پرداختی هم مربوط به استان سیستان و بلوچستان با میانگین ۶۶ درصد بوده است.

ثبت نام وام ازدواج 1403

ارتباط با تنها مرکز پشتیبانی وام ازدواج و فرزند اوری :
02191090049
از ساعت 8 صبح تا 8 شب پاسخ گوی تمامی سوالات شما هستیم

اینستاگرام کندو

دیدگاه ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا