اشتراک گذاری

سنگ‌اندازی بانکها متقاضیان وام ازدواج در خراسان رضوی را دلسرد کرد

بدون دیدگاه

 23 آذر , 1402

سرپرست معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: بانک‌های استان همکاری لازم را در پرداخت وام ازدواج ندارند و گاهی سنگ‌اندازی بیش از حد آنها موجب دلسردی متقاضی از دریافت وام می‌شود.

سنگ اندازی بانک ها در برخی از شهرستان برای پرداخت وام ازدواج به حدی است که برخی از جوانان امتیاز وام خود را فوری می فروشند.

وی ادامه داد: سخت‌گیری در زمینه اخذ ضامن، مدارک و مستندات، موجب می‌شود که افراد از دریافت وام خود صرف نظر کنند. بعد از گرفتن مدارک نیز وام باید ظرف ۱۰ روز به حساب متقاضیان واریز شود اما متاسفانه در این زمینه نیز مشکلاتی در بانک‌ها وجود دارد.

سرپرست معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: از ابتدای امسال تا پایان مهرماه ۳۹ هزار و ۱۱۷ نفر از متقاضیان تسهیلات ازدواج وام خود را دریافت کردند که این آمار ۵۷ درصد متقاضیان را تشکیل می‌دهد.

حقیرالسادات تصریح کرد: این آمار در حالی ست که بنا به دستور رییس‌جمهور، قرار بود تا پایان تابستان سال جاری ۱۰۰ درصد وام های متقاضیان پرداخت شود که مجموعه بانک‌‎های استان نتوانستند این کار را انجام دهند.

وی همچنین در خصوص تشکیل کمیته سامان ازدواج در خراسان رضوی نیز عنوان کرد: رییس‌جمهور در جلسه ۴۱ شورای عالی جوانان تاکید کردند که از ۲۰ درصد ظرفیت دستگاه‌های اجرایی از جمله سالن ورزشی، سالن‌های آمفی‌تئاتر، سالن همایش و غیره برای برگزاری مراسم عروسی استفاده شود، اما دستگاه‌ها در زمینه آمار اماکن خود مقداری سرسختانه برخورد می‌کنند.

۳۰ درصد جمعیت خراسان رضوی را جوانان تشکیل می دهند.

ثبت نام وام ازدواج

ارتباط با تنها مرکز پشتیبانی وام ازدواج و فرزند اوری :
02191090049
از ساعت 8 صبح تا 8 شب پاسخ گوی تمامی سوالات شما هستیم

اینستاگرام کندو

دیدگاه ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا