اشتراک گذاری

تامین اعتبار ۳ هزار میلیارد تومانی وام ازدواج در پایان سال

بدون دیدگاه

 14 بهمن , 1402

یکی از بزرگترین بانک های دولتی (ادغامی بانک های وابسته به نیروهای مسلح) اعلام کرده، در پی دستور اخیر رئیس جمهور به بانک مرکزی برای کاهش صف متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، این بانک دولتی ۳ هزار میلیارد تومان از محل آزادسازی سپرده قانونی، منابع جدید تأمین کرده است.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۳ گفت: اگرچه متوسط افزایش حقوق شاغلین و بازنشستگان در سال آینده ۲۰ درصد تصویب شده، اما سایر مصوبات مجلس باعث افزایش ۴۰ درصدی و ۶۰ درصدی حقوق شاغلین و بازنشستگان حداقل‌بگیر می‌شود.

این سهمیه جدید، غیر از اعتبارات و سهمیه قبلی است و مدیریت شعب این بانک دولتی موظفند ظرف یک هفته نسبت به تعیین شعبه برای متقاضیان دریافت این وام اقدام کنند.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور دهم تیر ماه امسال طی بخشنامه ای به رئیس کل بانک مرکزی دستور داد تا صف متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج صفر شود و مجددا در دی ماه امسال این دستور را به بانک مرکزی ابلاغ کرد.

مدیرعامل بانک مسکن با شاره به حکم و دستور رییس جمهوری برای افزایش سرمایه بانک مسکن گفت : افزایش سرمایه این بانک جزو مصوبات مجلس در بودجه ١۴٠٣ است.

سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد در این باره ۱۳ دی ماه در حاشیه نشست هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: رئیس جمهور در جلسه مجمع عمومی بانک مرکزی نسبت به صفر شدن صف متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج دستور داده بود و در جلسه ۱۳ دی ماه دولت نیز بار دیگر بر تحقق این موضوع تا پایان امسال تأکید کرد.

ثبت نام وام ازدواج

ارتباط با تنها مرکز پشتیبانی وام ازدواج و فرزند اوری :
02191090049
از ساعت 8 صبح تا 8 شب پاسخ گوی تمامی سوالات شما هستیم

اینستاگرام کندو

دیدگاه ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا