تازه‌ترین مطالب…
۸۱ درصد متقاضیان کرمانشاهی وام ازدواج دریافت کردند

۸۱ درصد متقاضیان کرمانشاهی وام ازدواج دریافت کردند

بدون دیدگاه

 31 خرداد , 1403

بر اساس گزارس خبرگزاری تسنیم ۸۱ درصد متقاضیان کرمانشاهی وام ازدواج دریافت کرده اند:

معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، گفت: در سال گذشته ۸۱ درصد متقاضیان وام ازدواج در استان کرمانشاه موفق به دریافت تسهیلات شدند. حسین آذرکمند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه در دولت شهید رئیسی صف وام ازدواج 50 درصد کاهش یافت،  از افزایش 600 درصدی مبلغ وام ازدواج در دولت شهید رئیسی خبر داد.

وی ادامه داد: در سال گذشته 81 درصد متقاضیان وام ازدواج در استان کرمانشاه موفق به دریافت وام شدند که با میانگین کشوری فاصله چندانی نداشت. معاون اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با بیان اینکه در سال گذشته در مجموع 3.5 همت تسهیلات ازدواج به زوجین پرداخت شد گفت: از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه 14.67 دری  متقاضیان وام ازدواج موفق به دریافت تسهیلات شدند.

آذرکمند افزود: از ابتدای امسال تا 10 اردیبهشت ماه 14 هزار و 24 ازدواج در استان ثبت شده است. وی با اشاره به افتتاح 5 مرکز مشاوره ازدواج مقارن با هفته ازدواج در استان کرمانشاه گفت: تاکنون 24 مرکز مشاوره ازدواج با مجوز وزارت ورزش و جوانان در استان دائر شده است. معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه افزود: 12 مرکز از این دفاتر مشاوره‌ای در شهرستان کرمانشاه است.

برای اطلاع از اینکه کدام بانک ها در استان کرمانشاه برای وام ازدواج باز هستند می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی:

دیدگاه ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا